LKS Brzezina Osiek - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Brzezina Osiek - Zagórzanka Zagórze 9:1
  • Garbaż Zembrzyce - Tempo Białka 0:1
  • Zatorzanka Zator - KS Chełmek 0:2
  • Halniak Maków Podhalański - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:2
  • Dąb Paszkówka - Nadwiślanin Gromiec 0:3
  • LKS Żarki - Naroże Juszczyn 4:1
  • Victoria 1918 Jaworzno - Niwa Nowa Wieś 4:1

Nadwiślanin GromiecBrzezina Osiek
Nadwiślanin Gromiec   Brzezina Osiek
2018-04-21, 16:00:00

Statystyki przedmeczowe »

KS Chełmek pozostanie w V lidze

• autor: brzezina1949, 2012-06-26 23:46

Nie powiodło się „biało – zielonym” w barażach o awans do IV ligi. Po remisie z Jutrzenką Giebułtów, w niedzielę KS Chełmek uległ Wiślanom Jaśkowice 2:4. Promocję do wyższej klasy rozgrywkowej uzyskała jednak ekipa Jutrzenki, która kilka dni wcześniej pokonała drużynę z Jaśkowic 5:3.

Po pierwszym bezbramkowym meczu z Jutrzenką Giebułtów, druga siła V ligi wadowickiej miała jeszcze szanse na awans do IV ligi. Warunkiem do tego było zwycięstwo nad zespołem Wiślan Jaśkowice trzema bramkami, bądź dwoma ale tylko i wyłącznie w przypadku gdyby zdobyli w tym meczu sześć goli. Ostatecznie zespół z Jaśkowic pokonał KS Chełmek 4:2, co dało awans Jutrzence Giebułtowice.

Ekipie z Chełmka kibicowano zapewne w Wadowicach, gdzie w przypadku awansu „KaeSu” do IV ligi miejscowa Skawa zapewniłaby sobie V – ligowy byt. Tymczasem drużyna z Wadowic podobnie jak Zgoda Malec i Nadwiślanin Gromiec następny sezon będzie musiała spędzić na A – klasowych boiskach.

Autor: Treść:pozostało znaków: